Obrączki Ślubne ze stali chirurgicznej - komplet. Płaskie z cyrkonią i czarnym paskiem

chwilowy brak towaru

  • Producent:
  • Kategoria: Obrączki ślubne
Wytrzymałe obrączki, wytwarzane ze stali chirurgicznej. W obrączce kobiecej zakuta jest najwyższej jakości cyrkonia Swarovski (TM).
Obrączki są podzielone na 3 części z finezyjnie satynowanymi częściami zewnętrznymi i czarnym środkiem, co akcentuje srebrzysty odcień stali i nadaje im specyficznego charakteru.
Obrączki są w 100% hypoalergiczne i sugerowane osobom z uczuleniem na metale (m.in. Nikiel).
Obrączki wytworzone przez niemieckiego producenta - markę Marrya. Wykonane z niemiecką precyzją i jakością co gwarantuje ich długowieczność. Firma udziela bezterminowej gwarancji.
dostępne czcionki graweru:
Jak dbać o obrączki ze stali chirurgicznej:

Każda biżuteria, którą kupujemy, także obrączki ze stali chirurgicznej, będzie cieszyła nasze oko dłużej jeśli trafnie o nią zadbamy. Optymalnie przechowywana i użytkowana poprzez długi czas zachowa swój połysk i urok. Obrączki ze stali chirurgicznej nie są pod tym względem wyjątkiem.
Pomimo tego, iż stal chirurgiczna jest nad wyraz twardym materiałem, nie traktujmy go jednak jak niezniszczalnego. Także ona się rysuje. Na jej powierzchni będą powstawały malutkie ryski.
Obrączki ze stali chirurgicznej należy przechowywać bez narażenia ich na kontakt z biżuterią z innych tworzyw. Twardość stali może spowodować, iż przy zetknięciu z innymi metalami szlachetnymi - może dokonać ich uszkodzeń. Prosimy aby unikać kontaktu obrączek stalowych z wodą. Pomimo tego, że stal chirurgiczna jest nierdzewna, obrączki ze stali chirurgicznej mogą ulegać uszkodzeniom ze względu na zawarty w wodzie chlor. Obrączki ze stali chirurgicznej należy zdejmować więc do prac domowych, mycia naczyń, wizyty na basenie i innych sytuacji, w których mogą mieć kontakt z wodą lub środkami chemicznymi.
Aby utrzymać ich idealny lśnienie - obrączki ze stali chirurgicznej polerujemy miękką szmatką z dodatkiem subtelnych środków polerujących, detergentem albo pastą do zębów. Obrączki ze stali chirurgicznej należy polerować zawsze wzdłuż włókien stali.
podczas polerowania unikamy kontaktu z wodą. Po zakończeniu polerowania, obrączki ze stali chirurgicznej przecieramy czystą i miękką szmatką,wyeliminować z nich pozostałości środków polerujących albo detergentu.
UWAGA: Obrączki ze stali chirurgicznej z warstwami (takimi jak np. Pozłocenie) wymagają pokaźnej delikatności i fachowości przy polerowaniu. W innym przypadku może dojść do uszkodzenia powłoki. Zalecamy zwrócić się z tym do fachowca. Możecie odesłać je do nas - wykonamy taką usługę za niewielką opłatą. Jeśli masz wątpliwości czy Twoje obrączki ze stali chirurgicznej można polerować - zapytaj nas.

Podobne produkty w kategorii Obrączki ślubne

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać