Obrączki Tytanowe z brylantami - komplet. Satynowane i polerowane, pozłocone żółtym złotem.

chwilowy brak towaru

  • Producent:
  • Kategoria: Obrączki ślubne
Możliwość korekty rozmiaru: rozszerzenie o 1 rozmiar, brak możliwości zmniejszenia.
wyszukane obrączki tytanowe. Wyprodukowane z czystego tytanu. WW obrączce damskiej zakute są najwyższej jakości brylanty o łącznej masie 0.01ct, czystości SI i barwie H.
Obrączki są częściowo satynowane, częściowo polerowane z piaskowanym rowkiem rozdzielającym te części. Część polerowana pokryta żółtym złotem, co wyróżnia grafitowy odcień tytanu i nadaje im oryginalnego charakteru.
Obrączki są w 100% hypoalergiczne i polecane osobom z uczuleniem na metale (m.in. Nikiel).
Obrączki stworzone poprzez niemieckiego producenta - producenta Marrya. Wytworzone z niemiecką precyzją i jakością co zapewnia ich długowieczność. Marka udziela bezterminowej gwarancji.
dostępne czcionki graweru:
Jak dbać o obrączki tytanowe:
Każda biżuteria, którą kupujemy, także obrączki tytanowe, będzie cieszyła nasze oko dłużej jeśli trafnie o nią zadbamy. Odpowiednio przechowywana i stosowana przez długi czas zachowa swój blask i urok. Obrączki tytanowe nie są pod tym względem wyjątkiem.
Pomimo tego, że tytan jest nad wyraz twardym materiałem, nie traktujmy go jednak jak niezniszczalnego. Tytan również się rysuje. Na jego powierzchni będą powstawały malutkie ryski. W przeciwieństwie jednak do obrączek złotych - usunięcie zarysowań z obrączek tytanowych jest przystępne.
Jeśli obrączki wyprodukowane są z polerowanego tytanu - moczymy je w ciepłej wodzie z mydłem poprzez kilka minut. Ma to na celu usunięcie skażeń i odtłuszczenie powierzchni obrączek. Następnie, używając kremu polerskiego lub pasty polerskiej i miękkiej ściereczki, polerujemy obrączki. Teraz wystarczy już jedynie wymyć je ponownie i wytrzeć do sucha czystą, miękką ściereczką. To przywróci Twoje obrączki tytanowe do stanu nowości. Uwaga: Nie zalecamy polerowania obrączek pozłacanych oraz z warstwami. Czyszczenie takich obrączek najlepiej zlecić fachowcowi. Możecie odesłać je do nas - wykonamy taką usługę za niewielką opłatą. Jeśli masz wątpliwości czy Twoje obrączki można polerować - zapytaj nas.

Jeszcze łatwiej jest gdy obrączki tytanowe są satynowane. Starczy zabrać standardową gąbkę do mycia naczyń, którą nabyć można niemal w każdym sklepie. Taka gąbka składa się z dwóch części. Jednej miękkiej (grubszej) i twardszej (z zasady w ciemnozielonym kolorze), bardziej chropowatej części. Tą właśnie chropowatą częścią przejeżdżamy kilkukrotnie po obrączkach wzdłuż linii satynowania. Nie bójcie się porysowania obrączek, będzie wręcz przeciwnie - zarysowania zostaną usunięte. Przywrócona zostanie także struktura satynowania. Obrączki tytanowe znów wyglądają jak nowe.

Podobne produkty w kategorii Obrączki ślubne

Zamknij

Kupuj 50% taniej!

Wyślemy Ci najlepsze promocje w sklepach online.

Nie, dziękuję, wolę przepłacać